اخذ پذیرش تحصیلی

اخذ پذیرش در دانشگاه های چین

یکی از عمده ترین فعالیت های موسسه ستاره شرق فعالیت در زمینه ی اعزام دانشجو و اخذ پذیرش برای متاقضیان تحصیل در کشور چین  از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در کشور چین می باشد. ستاره شرق با برخورداری از کادر متخصص و داشتن نمایندگانی در دانشگاه های چین و ایجاد ظرفیت و قرارداد با دانشگاه های چین اقدام به اخذ پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی می نماید. اخذ پذیرش در مقاطع ذیل و با شرایط کلی ذکر شده صورت می گیرد:

الف)اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی

پذیرش در مقطع کارشناسی در گروه رشته های پزشکی و غیرپزشکی و در دانشگاه های  انگلیسی زبان و چینی زبان و همچنین در دانشگاه های خصوصی و دولتی چین امکان پذیر می باشد. هر یک از دانشگاه ها با شرایط خاص خود (شرط معدل و مدرک زبان) اقدام به پذیرش دانشجویان خارجی می نمایند. برای آشنایی بیشتر با رشته های موجود و ظرفیت ها شرایط خاص هر دانشگاه با مشاورین موسسه ارتباط بگیرید.

ب) اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

در سالهای اخیر به دلایل متعدد استقبال از دانشگاه های  چین چشمگیر بوده است. با توجه به این که دانشجویان این مقاطع در دانشگاه های چین امکان برخورداری از بورس تحصیلی و فرصت های مطالعاتی (آمریکا، کانادا، استرالیا ….) را به راحتی کسب می کنند لذا دانشجویان خارجی با انگیزه های بیشتری جذب این دانشگاهها می شوند. از آنجا که پذیرش به صورت دو بار در سال صورت می گیرد لذا دانشجویان فرصت کافی در طول سال برای آمادگی و اقدام پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه ستاره شرق مراجعه فرمایید.

ج)اخذ پذیرش در دوره های تخصص و فوق تخصص

دانشگاه های  معتبر چین همواره به دلیل اعتبار علمی و تخصصی بالای خود در مجامع جهانی در رشته های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی و دندان پزشکی، … سالانه تعدادی دانشجوی خارجی را از طریق اپلای و ارائه مدارک پذیرش می کنند. اکثریت دوره ها در دانشگاه های  مطرح پزشکی چین مانند Capital medical university و Fudan و Xian Jiaotong برگزار می شود.  موسسه “ستاره شرق” با همکاری اساتید دانشگاه های چین و تکمیل مدارک و ثبت نام شما در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.