ارائه بورس های مختلف تحصیلی به داوطلبان ادامه تحصیل در مقطع دکترای در کشور چین به زبان انگلیسی

دانشگاه های چین سهم عمده ای از دانشگاه های معتبر دنیا و آسیا را به خود اختصاص داده است به طوری که هم اینک به مقصد بسیاری از دانشجویان کشورهای آسیائی تبدیل شده است و جایگاه خود را در بین کشورهای منطقه تثبیت مینماید. این دومین قطب صنعتی دنیا چند سالی هست که درصدد جذب دانشجویان خارجی میباشد لذا با  ارائه رشته های  متنوع  به زبان انگلیسی و اعطای بورس های مختلف سعی در جذب دانشجویان مستعد آسیائی و حتی دیگر کشورها نموده است.

در همین راستا فرصتی پیش آمده است تا جهت متقاضیان مستعد دوره دکترا از دانشگاه های  مورد تائید چین در رشته های مختلف  با توجه به شرایط مختلف بورس و کمک هزینه تحصیلی اخذ نمود.

مهلت ارائه مدارک و ثبت نام پایان بهمن ۱۳۹۷ میباشد.

شروع کلاسها نیمه شهریور ماه

شرایط داوطلبان جهت بورس کامل  شهریه( معاف از پرداخت شهریه)   همراه با خوابگاه رایگان و حقوق ماهانه :

  • فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی
  • تسلط به زبان انگلیسی ( داوطلبانی که نمره زبان ایلتس یا تافل دارند، ارجح میباشند)
  • داشتن مقالات بین المللی
  • داشتن سابقه کار مرتبط

شرایط داوطلبان جهت بورس کامل شهریه (معاف از پرداخت شهریه ) :

جهت کلیه  مقاضیان رشته های فنی – مهندسی / علوم پایه / علوم انسانی / کشاورزی / هنر  که نمره  زبان یا مقالات بین المللی ندارند ، گروه موسسات “ستاره شرق”  امکان اخذ بورسی  فراهم نموده است که  شامل پوشش  کامل (شهریه دکترا و خوابگاه) می باشد، از آنجا که  این دو هزینه اصلی،  یعنی شهریه دانشگاه و اجاره  محل اقامت عمده هزینه های یک دانشجو در کشور خارجی می باشد، لذا  متقاضی با هزینه بسیار پایین در دانشگاه های ممتاز و مورد تائید چین امکان ادامه تحصیل دارد .

متقاضیان دوره دکترای و کارشناسی ارشد در کشور چین میتوانند تنها با ایمیل فرم ارزیابی علمی خود را به آدرس east_star@yahoo.com  به طور رایگان ارزیابی گردند و از شانس اخذ بورس های مختلف آگاه گردند.

  ارسال شده در