پذیرش دوره پسا دکترا (POSTDOC)

 اخذ پذیرش دوره پسا دکترا (پست داک)

گروه “ستاره شرق” افتخار دارد که با چند سال سابقه درخشان در امر اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه‌های ممتاز چین فرصت‌ها و برنامه تحصیلی جامعی را به شما متقاضیان محترم عرضه نماید. نتیجه این  تلاش، اخذ پذیرش تحصیلی تعداد زیادی از متقاضیان به دانشگاه‌های ممتاز چین در تمامی مقاطع تحصیلی می‌باشد.

  • مراحل اخذ پذیرش دوره پسا دکتر (پست داک postdoc )

 

۱. مرحله اول: جمع آوری اطلاعات، مشاوره و عقد قرارداد

برای ارائه راهکار مناسب برای یافتن موقعیت پست اک باید با شرایط دقیق شما بدون افراط و تفریط آگاه باشیم. سپس تیم “ستاره شرق” با بررسی وضعیت تحصیلی شما بدنبال موقعیت مورد نظر خواهند بود:

شما می توانید به طور مستقیم از هزاران وب سایت اطلاعات زیادی دریافت نمایید. ما تاکنون سعی نمودیم اطلاعات مورد نیاز شما را حدالمقدور جمع آوری نماییم. یکی از مزایای اطلاعات سایت shstat.ir این است این اطلاعات توسط افرادی گردآوری شده است که خود این مسیر را طی نموده اند و در چین تحصیل و زندگی نموده اند. توجه داشته باشید این مرحله جهت تصمیم گیری بهتر شما در فرآیند پذیرش تحصیلی لحاظ شده است.

همچنین شما می توانید وضعیت تحصیلی خود را ارزیابی نمایید. فرم  ارزیابی علمی را از اینجا پر کنید. همچنین می توانید با ما جهت مشاوره تحصیلی تماس بگیرید. (تماس با ما)

توجه شود که در کشور چین طیف وسیعی از رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مختلف با بورسیه های متنوع وجود دارد. در این مرحله متقاضی با کمک مشاورین موسسه با توجه به علاقه، اولویت‌ها و شرایط خود رشته مورد نظر خود را جهت اخذ پذیرش تحصیلی انتخاب می‌نماید و مشاوران ما براساس اطلاعات متقاضی راهکارها را به متقاضی ارائه می‌نمایند. در نهایت متقاضی براساس راهکارهای ارائه شده تصمیم گیری می نماید..

نکته : انتخاب رشته و دانشگاه خوب فقط و فقط با مشاوره دقیق امکان‌پذیر می‌باشد. در مقطع دکتری پیدا کردن استاد راهنما با زمینه کاری مرتبط با پروپوزال دانشجو و تبادل نظر در مورد پروپوزال پیشنهادی دانشجو از کلیدی‌ترین عوامل موفقیت و اخذ پذیرش تحصیلی و حتی دریافت بورسیه و کمک هزینه زندگی است.

پس از انتخاب راهکار توسط متقاضی قراردادی بین متقاضی و گروه “ستاره شرق” منعقد می شود. هدف از این قرارداد این است که کلیه تعهدات و مشاوره های انجام شده مستند و مکتوب شود تا هیچ شبه و ابهامی برای متقاضیان وجود نداشته باشد و در آینده نیز بوجود نیاید.

۲. مرحله دوم:دریافت پذیرش و ثبت نام

در مرحله دوم متقاضی با توجه به مشاوره های صورت گرفته و قرارداد منعقد شده مدارک تحصیلی، شناسایی و سایر مدارک خود را جهت طی کردن مراحل اخذ پذیرش تحصیلی تهیه می نماید. در این مرحله کارشناسان گروه “ستاره شرق” پروسه دریافت پذیرش را آغاز می نمایند.

در این مرحله کارشناسان  “ستاره شرق” با توجه به رشته گرایش و دانشگاه مورد علاقه فرد متقاضی بهترین  فرصتهای تحصیلی موجود را شناسایی کرده و جهت دریافت بورسیه تحصیلی اقدام می نماید. در این مرحله پیگیری امور مربوطه از اهمیت خاصی برخوردار است به عنوان مثال برای مقاطع تحصیلات تکمیلی ( کارشناسی ارشد و دکتری ) تعیین استاد راهنما و مذاکره با او مهمترین بخش کار است به گونه ای که با موافقت استاد راهنما تقریبا می توان گفت کار پذیرش به انجام رسیده است.

پس از تعیین استاد راهنما کارشناسان “ستاره شرق” ثبت نام رسمی در دانشگاه را به انجام می رسانند. در این مرحله اسکن مدارک در وب سایت دانشگاه بارگذاری می شود. و اصل مدارک توسط متقاضی از طریق پست به دانشگاه ارسال می گردد.

تذکر1: متقاضیان آموزش زبان چینی نیازی به ارسال مدارک به صورت پستی ندارند.

تذکر2: گروه “ستاره شرق” هیچ یک از اصل مدارک را از متقاضی دریافت نمی کند. ما تنها به اسکن مدارک نیازمندیم. تمامی مدارک باید اسکن شده و به آدرس east_star@yahoo.com ارسال شود.

 

۳. مرحله سوم: دریافت ویزا و ورود به چین

پس از ثبت نام در دانشگاه و اخذ پذیرش رسمی نامه رسمی پذیرش فرد متقاضی از طریق پست ارسال می گردد فرد متقاضی پس از دریافت نامه پذیرش  دانشگاه به همراه سایر مدارک به سفارت مراجعه و نسبت به اخذ ویزا اقدام می نماید.
 

  ارسال شده در